Servis Çağır

Diller iletişimin anahtarıdır ve kombiniz de kendi teknolojik diliyle kodlanmış işaretler ve kısaltmalarla derdini anlatmaya çalışmak üzere tasarlanmıştır. Kombinizle ilgili bir problem varsa, size kendi dilinde arızasının neden kaynaklandığını Warmhaus Kombi arıza kodları sayesinde dijital ekrandan bildirecektir.

Bu kombi arızası kodlarından yola çıkıp servisimiz gelene kadar yapılması gereken ilk müdehale uygulayarak problemi çözebilirsiniz. Belki de servisi beklemenize gerek kalmaz ya da servisle iletişim kurduğunuzda kombi arızası hakkında bilgi aktarmanız bu arıza kodu sayesinde kolaylaşır. Görüldüğü üzere kombi arıza işaretleri problemin çözümüyle ilgili anahtar görevi görüyor.

Kombi arıza kodları ne anlama geliyor?
Bosch Termoteknoloji mühendisleri tarafından son derece akıllıca tasarlanmış olsalar da, hayatın her alanında olduğu gibi bazen kombinizin de aklı karışabilir ve arızalanabilir. Ya da beklenmedik bir problem meydana gelmiştir.

Kombi arızası varsa kodlara dikkat!
Onlarca kombi modeli olsa da, en sık karşılaşılan arızalarla ilgili kodları dikkate almak ve buna göre çözüm yollunu kolaylaştırmak hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlar.

Ofis Adres

İnşaat İş Merkezi No 1/P09 Gıda Çarşısı Yenişehir İZMİR

Çağrı Merkezi

444 48 63

email

info@servisten.net

Warmhaus Teknik Servis Hizmetleri

İzmir'in Tüm Bölgelerine 7/24 Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.